Opracowanie nt. absorbcji promieniowania EMF (poszczególnych częstotliwości) przez ciało człowieka na bazie badań nad mikrofonami bezprzewodowymi

VN:F [1.9.22_1171]
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
Rewelacyjne (opracowana przez Swiss Federal Institute of Technology). Teraz już wiemy skąd zmiany w częstotliwościach regularnie wędrujących w górę. (Przy okazji z uwagi na częstotliwości nasuwa się analogia do telefonów komórkowych noszonych w kieszeni.)
Podsumowując : umieszczenie ciała ludzkiego między anteną nadajnika a anteną odbiornika może spowodować pogorszenie działania fal radiowych. Ciało ludzkie składa się głównie z „słonej wody”. Słona woda jest efektywnym absorberem energii RF. (Okręty podwodne muszą wynurzać się, by wysyłać sygnały radiowe FM.) Im więcej tłuszczu ma dana osoba, tym więcej promieniowania RF jest absorbowane. Opublikowane badania pokazują, że nadajnik na ciele może być od 50 do 70% mniej skuteczny niż mikrofon ręczny.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]

O redaktor

Od 2008 współtwórca WeberSystems, firmy której początki sięgają sierpnia roku 2007 kiedy to powstały plany jej utworzenia, oraz powstawała nasza pierwsza testowa wersja witryny internetowej. W tym roku powstała również nasza nazwa handlowa "WeberSystems".

Ten wpis został opublikowany w kategorii Telekomunikacja i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.