Kultowe oldschool’owe urządzenia w naszym serwisie czyli serwisy po godzinach :)

Kultowe oldschool'owe urządzenia w naszym serwisie czyli serwisy po godzinach 🙂, 5.0 out of 5 based on 1 rating
VN:F [1.9.22_1171]
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Z serwisami urządzeń które trafiają do nas z całej Polski na #pogwarancyjne #naprawy ostatniej szansy bywa różnie. Są przypadki beznadziejne jak kamery wiszące na kominach 🌚 koksowni, są przypadki intrygujące jak kamery z limitowanych serii 🛰️ spoza oficjalnej dystrybucji, a są też czasami „kultowe” i #oldschool’owe urządzenia jak #samsung o bardzo szybkich, i wyjątkowo solidnych mechanizmach, pracujące w bardzo ciekawych egzotycznych protokołach PTZ jak np. 💎 Diamond 😉 Ciekawi jesteśmy kto z was zna i pamięta ten protokół? Ciekawi jesteśmy też, kto z was miał kamerę z tej serii na swoim obiekcie i poznał zalety jej wyjątkowo szybkiego i trwałego mechanizmu. Jednym słowem miło i sentymentalnie zajrzeć po wielu latach do tej bardzo udanej konstrukcji, no może poza kilkoma drobiazgami które w tej serii producentowi zdecydowanie nie wyszły… i gdyby nie to, że można by je zaliczyć do 🤨 wad fabrycznych, była by to jedna z trwalszych konstrukcji Samsunga jaka trafiła do naszego serwisu. Jeszcze tylko wymiana starego 🌀 który po tylu latach chodzi jak „stara kosiarka” 🙂 i pakujemy… Czasami czas naprawy i jej złożoność przekracza wartość naprawianego podzespołu…. ale gdy #oldschool’owy sprzęt aż prosi się by go #ożywić… a klient „nowy”… wtedy w WeberSystems Aleksander Weber robimy cuda 😉

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]

O redaktor

Od 2008 współtwórca WeberSystems, firmy której początki sięgają sierpnia roku 2007 kiedy to powstały plany jej utworzenia, oraz powstawała nasza pierwsza testowa wersja witryny internetowej. W tym roku powstała również nasza nazwa handlowa "WeberSystems".

Ten wpis został opublikowany w kategorii Systemy telewizji dozorowej i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.