Konferencja organizowana przez Narodowy Bank Polski i przedstawicieli KWP Policji dot. „Stabilności i bezpieczeństwa systemu finansowego w erze cyfryzacji.”

Konferencja organizowana przez Narodowy Bank Polski i przedstawicieli KWP Policji dot. "Stabilności i bezpieczeństwa systemu finansowego w erze cyfryzacji.", 5.0 out of 5 based on 1 rating
VN:F [1.9.22_1171]
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Oferując rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa nie wypada nam zapominać również o bezpieczeństwie finansów i wewnętrznym bezpieczeństwie własnym czy Weber Nieruchomości , z tego powodu z zainteresowaniem uczestniczyliśmy dzisiaj w konferencji organizowanej przez Narodowy Bank Polski  i przedstawicieli KWP Policji dot. „Stabilności i bezpieczeństwa systemu finansowego w erze cyfryzacji.” Obiektywne spojrzenie z „drugiej strony” utwierdza nas tylko w przekonaniu jak ważne jest bezpieczeństwo IT w dzisiejszych czasach, i jak niewiele w tej kwestii dotychczas zrobiono, a jak wiele wciąż trzeba zrobić. Zastanawiające i dające do myślenia jest też to, jak bardzo kruchy i delikatny (pomimo stosowanych wielu zabezpieczeń) jest w dzisiejszych czasach sektor bankowy, i jak bardzo jest on zależny od sprawnej integracji mechanizmów ochrony na poziomie poszczególnych organów naszego Państwa. #bezpieczeństwo

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]

O redaktor

Od 2008 współtwórca WeberSystems, firmy której początki sięgają sierpnia roku 2007 kiedy to powstały plany jej utworzenia, oraz powstawała nasza pierwsza testowa wersja witryny internetowej. W tym roku powstała również nasza nazwa handlowa "WeberSystems".

Ten wpis został opublikowany w kategorii Telekomunikacja i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.