Biometria naczyniowa – skanery układu naczyń krionośnych dłoni w systemach biometrycznych.

Biometria naczyniowa - skanery układu naczyń krionośnych dłoni w systemach biometrycznych. , 4.0 out of 5 based on 1 rating
VN:F [1.9.22_1171]
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (1 vote cast)

Na rynku systemów biometrycznych pojawiają się coraz to nowsze i bardziej dopracowane systemy wdrażane do rozmaitych sektorów. Ostatnio również do sektora finansowego gdzie ich głównym miejscem zastosowań są środowiska bankomatów, terminali POS, czy oddziałów bankowych. Zastosowanie w aplikacjach sektora bankowego biometrii naczyniowej spełniającej rygorystyczne wymagania normy ISO 19092, oraz posiadającej szereg zabezpieczeń chroniących te rozwiązania przed jakąkolwiek ingerencją w czytnik pozwala wprowadzić je do masowego użycia, przy praktycznie bezawaryjnej pracy.

Czytniki biometryczne oparte o biometrie naczyniową.Technologia coraz szybciej wkracza na nasz rynek, jednym z pionierów wprowadzania jej do codziennego użytku jest największy komercyjny bank turecki IS Bankasi – który, w lipcu ubiegłego roku rozpoczął jedno z największych wdrożeń biometrii w europejskiej bankowości. Obecnie na całym świecie z tego typu technologii korzysta ponad 100 tysięcy czytników zainstalowanych w sektorze bankowym. Zapraszamy również na naszą stronę www.

Dla twierdzących że wzorce są przechowywane w pamięci urządzenia co z punktu widzenia wielu osób nie jest bezpieczne, chcielibyśmy zaprezentować poniższy film pokazujący, że wzorzec może być zapisany w karcie którą posiada użytkownik. Karcie, za bezpieczeństwo której odpowiada on sam. Bezpieczeństwo systemów biometrycznych tak naprawdę zależy od wiedzy i doświadczenia firmy która taki system instaluje. Bowiem każdy nawet najbezpieczniejszy i najlepszy system źle zainstalowany i źle eksploatowany stwarza zagrożenie dla jego użytkowników.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]

O redaktor

Od 2008 współtwórca WeberSystems, firmy której początki sięgają sierpnia roku 2007 kiedy to powstały plany jej utworzenia, oraz powstawała nasza pierwsza testowa wersja witryny internetowej. W tym roku powstała również nasza nazwa handlowa "WeberSystems".

Ten wpis został opublikowany w kategorii Biometria, Biometryczna kontrola dostępu, Kontrola dostępu, Systemy biometryczne i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.